האתר של דאו
facebook_77
רוצים לקבל הנחות והמלצות לטיולים? הצטרפו לפייסבוק שלי ותשארו מעודכנים. לחצו כאן!
< לרשימת הטיוליםכוכב הקרפטים, רומניה

6 לילות 7 ימים

שילוב של נופים ארמונות , ערים , טבע וקולינריה
בוא לגלות את רומניה

טיול רומניה נופים ברומניה מקומות רומנטיים ברומניה
יום חמישי – 10/10 ת"א – בוקרשט - ברשוב:
ניפגש בנמל התעופה בן-גוריון ונצא בדרכנו לכיוון רומניה בטיסה של כשעתיים וחצי. עם ההגעה לבוקרשט בירת רומניה נצא לכיוון צפון אל העיר המפורסמת כעיר הפסטיבלים של רומניה "ברשוב". נבקר את הגן ע"ש יצחק רבין בעיר, נמשיך לעיר העתיקה ונראה את הכנסיה השחורה שנשרפה לפני מאות שנים במסגרת מלחמות הדת (היום שופצה וכבר לא כל כך שחורה). נמשיך לביקור בבית כנסת בן יותר מ-100 שנה. בתום הביקור יינתן זמן חופשי במדרחוב הידוע של העיר. זה הזמן ליהנות ממאפה מקומי (על חשבון המטייל). בתום הביקור נגיע למלון קבלת חדרים וארוחת ערב.
יום שישי - 11.10 ברן – רשנוב:
לאחר ארוחת הבוקר נצא בדרכנו אל הכפר ברן בו נמצאת טירת ברן הידוע כטירת דרקולה האגדי נבקר בטירה ובמסדרונות הסתרים שבה. נמשיך לביקור בשוק הקש המקומי. בצהרים ניתן בתשלום לבקר בכפר מאוצאו ולסעוד ארוחת צהרים כפרית אליה נגיע בעגלות רתומות לסוסים. נצא בדרכנו אל מעבר ההרים דומבוביצארה לראות הטבע במלא עוצמתו. נמשיך אל העיירה רשנוב בה נצפה על טירת רשנוב. לאחר הביקור נחזור למלוננו ללינה וארוחת ערב.
יום שבת - 12.10 פרדיראל – סיניה:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון העירה פרדאל שנמצאת בגובה של כ-1200 מטר. נעלה לתצפית שלושת הארזים ממנה קיבלה רומניה את שמה "שוויץ הקטנה", נראה את וילת הנופש של השליט הידוע של רומניה צ'אושסקו. לאחר הביקור נמשיך אל העיירה סיניה בה נמצא ארמון פלאש המפורסם כאחד הארמונות היפים באירופה בזכות גילופי העץ שבו. העיירה סיניה או בשמה השני "פנינת הקרפטים" הייתה עיר הקיץ הרשמית של מלכי רומניה בעבר. בתום הביקור ניתן זמן חופשי במרכז העיירה. נמשיך למלון ללינה וארוחת ערב.

יום ראשון - 13.10 סלניק פרחובה:
לאחר ארוחת הבוקר נצא בדרכנו אל מכרות המלח מהגדולים באירופה, נרד במעלית כורים אותנטית לעומק של כ-208 מטר מתחת לפני האדמה. נבקר במכרה בו נראה: בית חולים (סנטוריום) לסובלים מבעיות נשימה, מגרש משחקים ועוד (והכל בתוך בטן האדמה). בתום הביקור נצא לכיוון העיר ברשוב אל מרכז הקניות המודרני של העיר. נמשיך למלון ללינה וארוחת ערב.
יום שני - 14.10 סיביו:
לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון אחת מהערים היפות ברומניה - "סיביו", שאף נבחרה לבירת התרבות של אירופה בשנת 2007. העיר בנויה בסגנון גרמני מובהק. נבקר במדרחוב היפה ונערוך סיור מודרך בו נראה את "גשר השקרנים", קתדראלות בסגנון הברוק, כנסיה גותית ועוד... נצא לכיוון מנזר השבת, נבקר במקום הציורי ונצא בדרכנו חזרה למלון ללינה וארוחת ערב.
יום שלישי - 15.10 בוקרשט:
לאחר הבוקר נפרדים מהרי הקרפטים ויוצאים לכיוון בירת רומניה הידועה בשם "פריס הקטנה" או בשמה המוכר יותר בוקרשט. נכנס לעיר דרך שער הניצחון, נראה את בית העיתונות, האקדמיה הצבאית ועוד... נגיע למלוננו ונצא לסיור התמצאות במרכז העיר ואל כיכר ההפיכה.
יום רביעי - 16.10 בוקרשט – ת"א:
לאחר ארוחת הבוקר נצא להמשך הסיור בבוקרשט, ניראה את בית הפרלמנט הבניין השני בגודלו בעולם, את פארק קארול ובית הכנסת של העיר. בתום הביקור נעבור למרכז קניות מודרני בעיר להשלמת קניות אחרונות לפני החזרה לארץ.
מפת רומניה והמסלול:
מפת רומניהלהרשמה
ולפרטים נוספים
רוצים להירשם לטיול או לשמוע פרטים נוספים?
מלאו עכשיו את פרטיכם ונחזור אליכם
שם: טלפון: מייל:


< לרשימת הטיולים
^ חזרה למעלה

בניית אתרים  Compuall פתרונות מחשוב מתקדמים