האתר של דאו
facebook_77
רוצים לקבל הנחות והמלצות לטיולים? הצטרפו לפייסבוק שלי ותשארו מעודכנים. לחצו כאן!
< לרשימת הטיוליםתאילנד היפה, האקזוטית והמרתקת

טיול עומק מקיף חוצה מדינה: בנגקוק, איוטאיה,פיצנולוק,סוקותאי,

צ'יאנג מאי bamboo rafting,צ'יאנג ראי , שייט על המקונג, נופש בפתאיה ובאי קו-לאן

פסטיבל הפרחים בצ'יאנג מאי

31/1/2016 - 14/2/2016  *   15 יום     *  טיסת אל על ישירה 

אין העברות בשבת

יום 1 - פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה ישירה לבנגקוק - בירת תאילנד

יום 2 - ננחת בשדה התעופה סוורנאבומי, נרגשים ומעט עייפים להתחלת טיולנו, התארגנות במלון בבנגקוק, ויציאה לסיור, נראה את כיכר הדמוקרטיה את מקדש הר הזהב ונערוך ביקור במקדש ארוואן המוקדש לאל ברהמה נראה את התושבים מביאים מנחות של פרחים, המקום מלא בניחוחות הקטורת, ורקדניות בריקודים מסורתיים, נמשיך לשוק הלילה בקאוסן שם מסעדות לרוב והרבה תרמילאים, חזרה למלון.

 

יום 3 -בנגקוק, המקדשים, ושייט על נהר צ'או-פאיה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במקדשי העיר העתיקה, זהו גם מקום מושבו של מלך תאילנד פומיפול ובירת הממלכה התאילנדית מאז 1792. נבקר במקדש ואט פו- שם שוכן בודהה השוכב, זו האוניברסיטה הראשונה של תאילנד, נפגוש סטודנטים הלומדים בביה"ס המפורסם למסאז'ים, ניסע למקדש ואט פרה קאו- בודהה מאמרלד, אחד המקומות המקודשים ביותר למאמינים הבודהיסטים שם מבקר המלך 3 פעמים בשנה ומחליף את בגדי הבודהה לפי עונות השנה ונראה את ארמון המלך הפתוח רק לארועים מיוחדים. לאחר מכן ארוחת צהרים, ונמשיך לשייט על נהר הצ'אופאיה נשוט בין הקלונגים ונראה איך חיים התושבים, נצפה על מקדש השחר, ואט ארון, ומקדש הדגים, נראה את מוזיאון סירות היוקרה של המלך.

יום 4 - בנגקוק - השוק הצף- קנצ'אנבורי

 

 

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע אל השוק הצף הגדול והססגוני דמנואן-סדואק, נעצור בדרך לביקור בחווה לעיבוד אגוזי קוקוס נוכל לטעוםשבבי קוקוס ועוגיות, לאחר מכן נשוט אל השוק בתעלות ונתבונן במסחר מעל גבי הסירות, נמשיך לקנצ'נבורי אזור עשיר בג'ונגלים ונהרות, נבקר באתרים המפורסמים, הגשר על נהר קוואי, בבית העלמין לחללי בנות הברית מימי מלה"ע 2 ובמוזאון ההנצחה לזכרם של בוני הגשר, לאחר ארוחת הצהרים נחזור לבנגקוק ועוד נוסיף ביקור בשוק הפרחים שאינו נח לרגע.

יום 5 - בנגקוק- בנג פה אין - איוטאיה - פיצנולוק

לאחר ארוחת הבוקר נצא לדרכנו למתחם ארמון הקיץ של מלכי תאילנד, בנג פה אין, נמשיך לעיר הבירה השניה של סיאם, איוטאיה שהיתה לעיר העשירה והחזקה ביותר במזרח במאה ה15, נמשיך לעיירה סופבורי נבקר בשוק, נעצור לארוחת צהריים ומשם לעיר פיצנולוק ללינת לילה.

 

יום 6 -  סוקותאי - למפאנג- צ'יאנג מאי

לאחר ארוחת הבוקר אנו מצפינים לעיר הבירה הראשונה של ממלכת סיאם, ממלכת סוקותאי לפארק ההסטורי על מיגוון מבנים סגנונות חמרים, ובו נמצא שריד של הבודהה, נמשיך לעיר למפאנג שם נתיישב בכירכרות רתומות לסוסים ונתרשם מהעיר, לאחר ארוחת הצהרים נגיע לעיר הצפונית צ'יאנג מאי ללינת לילה.

 

יום 7 -   צ'יאנג מאי

 

 

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום חוויתי בטבע, נבקר בשמורת מה-טאנג, המטפלת בפילים, נראה מופע פילים נצטלם, נעשה שייט על רפסודה bamboo rafting  נמשיך לרכיבה חוויתית על פילים, נמשיך לכפר שבט ליסו, ישובים בעגלה רתומה לשוורים ונמשיך לחוות סחלבים ובה מיני סוגים צבעים של סחלבים ושם גם נאכל ארוחת צהרים. לאחר מכן ניסע להר דוי סוטפ, נטפש לגובה 300 מדרגות, אל דאגה יש מעלית, ונעשה תצפית מרהיבה על העיר צ'יאנג מאי, לעת ערב נוכל לצאת לשוק הלילה ואולי למסאז' מפנק.

יום 8    - צ'יאנג מאי

לאחר ארוחת הבוקר יהיה זה יום מנוחה בעיר למי שרוצה, ובערב יציאה משותפת לארוחת ערב בסגנון קנטוק, מלווה בהרבה מסורת של מופעי רקודים וניגונים.

 

** יש גם אפשרות לצאת ליום טיול מהנה ביותר בפארק הלאומי דוי אינתנון נסיעה בטנדרים עד לגובה 2565 מ', להנות מיפי  המקום, מפלים , סטופות שנבנו לכבוד המלכים, להנות מתירס על האש וכמובן ארוחת צהרים.( תשלום)

 

יום 9  -   צ'יאנג מאי - צ'יאנג ראי

לאחר ארוחת הבוקר אנו נוסעים צפונה לעיר צ'יאנג ראי, בדרך נעצור בכפר האומנים, מפגש מקסים עם תושביה הכפריים העוסקים במלאכות מעניינות כמו- בניית שימשיות מעוטרות בציורים, עבודות חריטה בעץ משי, זהב ואבני חן ועוד.(אפשר לקנות כמובן) נעבור דרך מקום שהוא תופעת טבע מקומית של גייזרים פרץ של מים חמים ממעבה האדמה. נעצור לבקר את המקדש הלבן שנפתח לקהל ב 1997 נקרא הגשר של  "מעגל הלידה מחדש ", ארוחת צהרים מקומית ונמשיך למלוננו בעיר צ'יאנג ראי. בערב נשמח לצאת אל שוק הלילה ולטעום דגים.

יום 10 -     צ'יאנג ראי - נהר המקונג - טאטון -ארוכות הצוואר

לאחר ארוחת הבוקר ניסע בכפרי שבטי ההרים אצל "אקא" ו"יהו"ונראה גם את הנשים של שבט ארוכות הצוואר בו מאריכות נשות הכפר את צווארן בעזרת טבעות, נמשיך לכוון הגבול של משולש הזהב, נשוט עם סירה על נהר המקונג לאורך הגבול עם לאוס ואם יתאפשר נרד אל הגדה לראות מה מה מוכרים אנשי לאוס. לאחר ארוחת צהרים משביעה נחזור למלון ואם יהיה לנו עוד כוח נצא אל שוק הלילה הססגוני.

 

 

יום 11 -     צ'יאנג ראי - בנגקוק

לאחר ארוחת הבוקר נשים פעמינו אל שדה התעופה המקומי לטיסת בנגקוק, האוטובוס יחכה לנו בבנגקוק, אנו נוסעים דרומה אל עיר הקייט, הבילויים והפיתויים, פתטאיה.

יום 12 - לאחר  ארוחת הבוקר נצא בשייט לאי קו-לאן (אי האלמוגים) +ארוחת צהרים, עם אפשרות לפעילות ימית לאוהבים

 

** בערב נוכל לצאת ( בתשלום) למופע קברטי בלתי נשכח במועדון "אלקזר" (ליידי בויס).

 

יום 13 -  פתאיה

נקדיש זמן חופשי להנות מהחופים המקסימים זהו מקום אידאלי למנוחה,ים ,קוקטיילים, בריכה וטיפולים.

יום 14 + 15 לאחר ארוחת הבוקר נפרד מפתאיה וניסע לפארק נונג נוץ', זהו הגן הבוטני והטרופי הגדול והמפורסםובו צמחים מזנים שונים, עצים ופרחים אקזוטיים, סחלבים, קקטוסים, נפצה במופעים תאיים מסורתיים בין השאר בטקס חתונה מסורתי, רקודים חינניים , אגרוף תאילנד בהמשך נראה מופע פילים מרגש ונקנח בארוחת צהריים. בתום הטיול נצפין אל עבר שדה התעופה בבנגקוק,

שעת טיסה 00:30

נחיתה בבן גוריון ביום ה15  בתאריך 14/2/2016 בשעות הבוקר.

 

 

 

 
להרשמה
ולפרטים נוספים
רוצים להירשם לטיול או לשמוע פרטים נוספים?
מלאו עכשיו את פרטיכם ונחזור אליכם
שם: טלפון: מייל:


< לרשימת הטיולים
^ חזרה למעלה

בניית אתרים  Compuall פתרונות מחשוב מתקדמים