האתר של דאו
facebook_77
רוצים לקבל הנחות והמלצות לטיולים? הצטרפו לפייסבוק שלי ותשארו מעודכנים. לחצו כאן!
< לרשימת הטיוליםתאילנד  האקזוטית והמרתקת

        13 יום 11 לילות – ינואר 2015  מ 13-25   טיסת אלעל

טיול מקיף מבנגקוק צפונה ודרומה

טיול מרתק בתאילנד  באתרים אקזוטיים, אוכל אסיאתי משובח, תרבות והיסטוריה עשירה, מקדשים ודתות, שבטים אותנטיים וטבע מרהיב - זה לא חלום, אלא רק חלק קטן מרשימת האטרקציות הארוכה המעניקה לממלכת תאילנד הקסומה את מעמדה כאחד ממוקדי המשיכה העיקריים של אסיה.

אורכידאהטיול לתאילנד
טיול מודרך לתאילנדטיולי קבוצות לתאילנד
יום 1:   13/1/2014 ת"א - בנגקוק

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה ישירה לבנגקוק - בירת תאילנד.ננחת בשדה התעופה החדש סוורנאבומי, נרגשים ומעט עייפים להתחלת טיולנו.

יום:2  14/1/2014בנגקוק בלילה :
התארגנות במלון בבנגקוק, בערב  נצא לסיור, נראה את כיכר הדמוקרטיה את מקדש הר הזהב, ונערוך ביקור במקדש ארוואן, המוקדש לאל ברהמה נראה את התושבים מביאים מנחות של פרחים,  המקום מלא בניחוחות הקטורת, ורקדניות ברקודים מסורתיים, נמשיך לשוק הלילה בקאואסן שם מסעדות לרוב והרבה תרמילאים.

יום 3: 15/1/14בנגקוק והמקדשים:

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור במקדשי העיר העתיקה של בנגקוק, זהו גם מקום מושבו של מלך תאילנד פומיפול ובירת הממלכה התאילנדית מאז 1792,  נבקר במקדש וואט פו – שם שוכן בודהה השוכב, זו האוניברסיטה הראשונה של תאילנד, נפגוש סטודנטים הלומדים בבי"ס המפורסם למסאז' במתחם, ניסע למקדש בודהה מאמרלד

 אחד המקומות המקודשים ביותר למאמינים הבודהיסטים שם מבקר המלך 3 פעמים בשנה ומחליף את בגדי הבודהה לפי עונות השנה ונראה את ארמון המלך הפתוח רק לארועים מיוחדים. לאחר מכן ארוחת צהריםאחר הצהריים נצא לשייט על נהר הצ'אופיה, נשוט בין הקלונגים נראה איך חיים התושבים, נצפה על מקדש השחר-ואט ארון ומקדש הדגים נראה את מוזאון סירות היוקרה של המלך,

מקדשים בתאילנד
בנגקוק והמקדשים מלך סיאם

יום 4: 16/1/14  בנגקוק – השוק הצף – קאנצ'נבורי

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע אל השוק הצף הגדול והססגוני  דמנואן סדואק, נעצור בדרך  לביקור בחווה לעיבוד אגוזי קוקוס נוכל לטעום שבבי קוקוס ועוגיות. לאחר מכן נשוט אל השוק  ונתבונן במסחר מעל גבי הסירות, תוך כדי השייט בתעלות. נמשיך לקנצ'נאבורי, אזור עשיר בג'ונגלים ונהרות . נבקר באתרים המפורסמים, הגשר על נהר הקוואי, בבית העלמין לחללי בנות הברית מימי מלחמת העולם ה2 ובמוזיאון ההנצחה לזכרם של בוני הגשר, לאחר ארוחת הצהרים נחזור לבנגקוק ועוד נוסיף ביקור מיוחד בשוק הפרחים שאינו נח לרגע.

ארוחת צהריים בשוק הצף
השוק הצף השוק הצף תאילנד

יום 5 :  17/1/14 יום חופשי לקניות או...

לאחר ארוחת הבוקר, יום חופשי לקניות למי שלא הספיק,

ולמי שמעוניין נוכל לצאת ליום טיול מהנה (בתשלום) נשים פעמינו  מבנגקוק  לגן הוורדים – להופעת פולקלור, איגרוף תאילנדי, חתונה, ומופע פילים, ולבסוף ארוחת צהרים, חזרה למלון בבנגקוק.

אנג פאין

יום 6: 18/1/14  בנגקוק- צ'אנג ראי:

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת נצא לשדה התעופה בדרכנו צפונה לעיר צ'יאנג ראי. נבקר בדוי טונג – גני המלכה האם, מסודרים להפליא שזורים במיני אורכידאות, משם נמשיך לעיירת הגבול הצפונית ביותר בתאילנד- מסאי. נבקר  במשולש הזהב המפורסם שעל גבול תאילנד, בורמה ולאוס ששימש מרכז לגידול וסחר אופיום, נשוט על נהר המקונג המפורסם לצדי מדינות לאוס ובורמה אם יתאפשר נעלה אל חוף לאוס, עם אפשרות לקנות עבודות יד של המקומיים, ולא נשכח ארוחת צהריים משובחת. בערב נצא לשוק הלילה ,

לינה בצ'יאנג ראי.

יום 7: 19/1/14  צ'אנג ראי – נהר הקוק – טאטון - ארוכות הצוואר המקדש הלבן - צ'אנג מאי

לאחר ארוחת הבוקר אנו עוזבים את בית המלון בדרכנו לצ'יאנג מאי, ניסע לביקור בכפרי שבטי ההרים האותנטיים אצל "אקה" ו"יהו" ונראה את הנשים של שבט ארוכות הצוואר המפורסם, בו מאריכות נשות הכפר את צוואריהן בעזרת טבעות, לאחר ארוחת צהרים נמשיך לכוון העיר צ'אנג מאי , בדרכנו ניכנס לביקור מעניין במקדש הלבן, ארוחת צהרים נפלאה, ומשם לכפרי האומנים העוסקים במלאכות מקומיות, כמו הכנת מטריות, חרטות בעץ ועוד. בערב נצא לביקור בשוק הלילה

לינה בצ'אנג מאי

צ'אנג ראי
שבט ארוכות הצוואר

יום 8:  20/1/14  צ'אנג מאי – חוות פילים – חוות סחלבים

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום חוויתי בטבע, נבקר בשמורה מה-טאנג,  המטפלת בפילים, נראה מופע פילים נצטלם ונצא לרכיבה חוויתית על פילים, נמשיך לכפר שבט ליסו ישובים בעגלה רתומה לשוורים, ונמשיך לחוות סחלבים שמכילה פרחים בצורות וצבעים מרהיבים, וארוחת צהרים בגן הסחלבים, פרח הסחלב הינו סמל המדינה, אפשר לראותם בגנים הציבוריים נמשיך להר "דוי סוטפ" 300 מדרגות, אל דאגה יש מעלית, עם תצפית מרהיבה על העיר צ'יאנג מאי.

בערב נצא לביקור בשוק הלילה ואולי למסאז' מפנק.

כפרי האומנות דוי אינטנון

יום 9: 21/1/14  צ'אנג מאי - דוי אינטנון –- כפרי האומנים וארוחת ערב קנטוק

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לשמורת דוי אינטנון ברכבים קטנים - אחת משמורות הטבע היפות  ביותר בתאילנד הנמצאת במחוז צ'אנג מאי- נעפיל אל דוי אינטנון לגובה של כ 2500 מטר ונראה את המפלים השוצפים, בקצה ההר נראה את 2 הסטופות הגדולות המיועדות אחד למלך ואחד למלכה, משושלת רמה  נראה את הכפרים של שבט המונג וקארן, נשוב לבית המלון בתום יום גדוש ומופלא. לינה בצ'אנג מאי.

ארוחת ערב והופעת פולקלור בסגנון" קאנטוק"

נונג נוץ' הופעת פילים חוות הסחלבים

יום 10 : 22/1/14  צ'יאנג מאי – בנגקוק  –פאטייה  :
לאחר ארוחת הבוקר נפרד מהצפון המדהים בטיסה לבנגקוק  ומשם נסיעה לעיר הקייט המתפתחת בצעדי ענק פאטייה. נקדיש זמן חופשי ליהנות מהחופים המקסימים  את סיום הטיול נקדיש לאתר הנופש פאטיה – המקום האידאלי למנוחה, ים, קוקטיילים, בריכה וטיפולים.

 בערב נוכל לצאת  למופע קברטי בלתי נשכח במועדון אלקזר (בתשלום).

פאטייה פאטייה תאילנד

יום 11: 23/1/14   פטאייה

בבוקר זמן לפינוק ומסאז ולמי שיחפוץ, אפשרות לשייט לאי האלמוגים עם ארוחת צהריים(בתשלום).

פאטייה

יום 12-13: 24-25/1/14    

 פטאייה- בנגקוק – ת"א :

לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון אנו ניסע  ונבקר בפארק נונג נוץ' ,הגן הבוטני והטרופי הגדול והמפורסם, ובו צמחים מזנים שונים ,עצים פרחים אקזוטיים,סחלבים, קקטוסים, נצפה  במופעים תאילנדים מסורתיים בין השאר בריקודים, בטקס חתונה מסורתי, רקודים חיננים מכל הארץ, איגרוף תאילנדי, בהמשך נראה את אחד ממופעי הפילים הטובים בעולם ונקנח בארוחת צהרים תאילנדית משביעה.

 
בתום הטיול נסיעה חזרה לבנגקוק לשדה התעופה וטיסה לישראל . 

הגנים בנונג נוץ'

 

נוסעים כותבים:

"לחברים שלום, 
הבוקר,הגעתי מגן העדן (תאילנד). הטיול היה מהמם !!!!!! 
תודה לחנה אלון על התכנון והביצוע."

דליה אביטל

"לחנה אלון המדריכה המיוחדת שנתנה מעל ומעבר לסיורים בנופים היפים גם את הגישה האנושית והתרבותית המעניינת של התאילנדים...חזרנו היום מלאי חוויות ועוד נספר עליהן בהמשך... תודה מכל הלב ולהתראות בימים טובים עם בשורות משמחות"
ד"ר אלקה יפה

"חנה יקרה, תמשיכי להוביל את הקבוצה במרץ ובהתלהבות כפי שרק את יודעת. תמשיכו לבלות וליהנות."
זיווה וצוות זיו תיירות ונופש.
להרשמה
ולפרטים נוספים
רוצים להירשם לטיול או לשמוע פרטים נוספים?
מלאו עכשיו את פרטיכם ונחזור אליכם
שם: טלפון: מייל:


< לרשימת הטיולים
^ חזרה למעלה

בניית אתרים  Compuall פתרונות מחשוב מתקדמים