האתר של דאו
facebook_77
רוצים לקבל הנחות והמלצות לטיולים? הצטרפו לפייסבוק שלי ותשארו מעודכנים. לחצו כאן!
< לרשימת הטיוליםברצלונה, קוסטה בראווה

7 ימים / 6 לילות

<%--

6 ימים של חוויות בבירת מלכי בוהמיה.

--%>
יום 1: ת"א – ברצלונה
בשעות הבוקר נטוס לברצלונה.
עם ההגעה נערוך סיור פנורמי "מהר היהודים" על ברצלונה בירת חבל קטלוניה ועל הנמל, עיקר הקסם נובע מהארכיטקטורה הייחודית "מודרניסטה", ויותר מכל מזוהה העיר עם האדריכל והאומן אנטוניו גאודי, בתום הסיור נסע לקוסטה בראווה למלון.
ברצלונה
קוסטה בראווה
יום 2: ברצלונה
בסיור מודרך נכיר את אתריה המרכזיים של ברצלונה, נראה את הכפר האולימפי ואת כנסיית "סגרדה פמילייה – המשפחה הקדושה, אשר בנייתה החלה בשנת 1883 והופסקה בשל מותו הפתאומי של גאודי ב 1926 בתאונה.
נבקר ב"פארק גואל" עם המבנים המיוחדים אשר נראה כאילו נלקחו מתוך ספורי אגדות.
נסייר ברובע הגותי – הרובע העתיק של העיר אשר נבנה בימי הביינים ובמרכזו הקתדרלה של סנטה אולליה ובית הכנסת העתיק, נמשיך לשדרות הרמבלה – הרחוב המפורסם והמתויר ביותר בברצלונה לאורך הדוכנים, מופעי הרחוב ונכנס לשוק "בוקריה" לטעום ולהתבונן.
נחזור למלוננו לארוחת ערב משותפת.
שוק בוקריה
שדרות הרמבלה הקתדרלה של סנטה אולליה
הקתדרלה של סנטה אולליה
יום 3: חירונה – פיגראס
היום נבקר בחירונה (ג'ירונה), עירו של הרמב"ן השוכנת על מצוק מעבר למפגש של שני נהרות.
נסייר בעיר העתיקה המוקפת חומות, בין הסימטאות הצרות נראה את הקתדרלה המרשימה שנבניתה במשך מאות שנים, נטייל בין הסימטאות הקסומות של העיר,נספר על הרמב"ן שנולד פה, חכם, פוסק ורופא, כתב את "אגרת הרמב"ן" המפורסמת.
נמשיך לפיגראס, עיר הולדתו של דאלי - האמן הסוריאליסט, נבקר במוזאון "דאלי" השוכן באולם התיאטרון של העיר ומאז 1850 כשעלה באש הוא שוקם ומאכלס את יצירותיו המופלאות של האמן, באולם אכסדרה מעניינת המכילה מוטיבים בהם האמין דאלי במשך חייו, כמו "מגרות הלב של האדם" ותמונות העוסקות בזמן ובשעונים ה"נוזלים".

יום 4: בסאלו - טוסה דל מאר
בסאלו – עיירת ימי ביינים אשר רוב בתיה בנויים אבן בצבע קרם, העיירת ממוקמת על גדות נהר פלוביה מתחת לגשר מבוצר, נלך ברחובות נצרים עד לרובע היהודי העתיק, משם נסע לטוסה דל מאר עיירת קייט שהיתה כפר דייגים, נעלה למבצר המפורסם המשקיף על חופים מרהיבים, נלגום כוסית סנגריה צוננת ונשוטט בין חנויות המזכרות.
חזרה למלון לארוחת ערב משותפת.
מבצר טוסה דל מאר
מבצר טוסה דל מאר
יום 5: קוסטה בראווה
היום נטייל לאורך החוף של קוסטה בראווה – רצועת החוף המשתרעת לאורך 150 ק"מ, פירוש השם הוא ה"חוף הפראי" על שום הדרך המפותלת בין הסלעים שעל קו החוף, שלוחות של הרי הפירנאים מגיעות עד לקו המים ולשונות ים כחולות חודרות לתוך היבשה, בין המפרצים שוכנים כפרי דייגים. המים הצלולים והאווירה המיוחדת והמזג הספרדי יצרו לרצועת חוף זו פופולאריות רבה, נסייר בכפי הדייגים השונים בהם סימטאות ציוריות ונהנה מהשווקים המקומיים. נגיע לעיירה אמפוריה בראווה – ונציה הספרדית, מקום נופש פופולארי לעשירים שרכשו להם בתי קייט בין תעלות המים, נערוך שייט בתעלות הקסומות. נחזור למלון לארוחת ערב משותפת ולערב פלמנקו.
קוסטה בראווה קוסטה בראווה
אמפוריה בראווה
יום 6: ברצלונה
יום נוסף של ביקורים בברצלונה המרתקת, נעלה למונט - ג'ואיק הר היהודים שהוא בעצם גבעה בגובה של 210 מ' המאפשר תצפית מרהיבה על ברצלונה, נבקר בכפר הספרדי "פואבלו אספניול" המהווה תערוכה של מיני סוגי מבנים מרחבי ספרד, וביניהם בתי מלאכה של אומנויות שונות, בתי קפה ומסעדות. בערב נצפה למרגלות ההר במזרקות הקסם המרהיבות של – מים , צבע , אש ומוסיקה.
פואבלו אספניול
מזרקות ברצלונה
יום 7: ברצלונה – מונסראט – ת"א
ניסע למונסראט - ההר המשונן ועליו מתנשא מנזר בנדיקטי, קדוש לנצרות כי שם שוכנת מריה הבתולה השחורה שנמצאה במערה בקרבת מקום והיא פטרונית קטלוניה, אלפי עולים מגיעים לכאן כדי לסגוד לבתולה מריה המונצחת בפסל עץ שחור ולשמוע את מקהלת הבנים המפורסמת השרים שירי דת. אם יוותר זמן נוכל לבקר באחד הייקבים המצויינים באזור.
נפרד מברצלונה, נצפה בפסל קולומבוס, בנמל הישן והחדש קניות אחרונות ברמבלאס וחזרה בטיסת לילה לתל אביב.
מונסראטלהרשמה
ולפרטים נוספים
רוצים להירשם לטיול או לשמוע פרטים נוספים?
מלאו עכשיו את פרטיכם ונחזור אליכם
שם: טלפון: מייל:


< לרשימת הטיולים
^ חזרה למעלה

בניית אתרים  Compuall פתרונות מחשוב מתקדמים