האתר של דאו
facebook_77
רוצים לקבל הנחות והמלצות לטיולים? הצטרפו לפייסבוק שלי ותשארו מעודכנים. לחצו כאן!
< לרשימת הטיוליםצפון איטליה והדולומיטים

7 ימים / 6 לילות

טיול מרתק באיטליה הכולל ביקור באתרים הבאים: ורונה, סירמיונה, ונציה, אגם גארדה, ריבה דל גארדה, מלצ'זינה, באסנו דל גראפה, מארוסטיקה הרי הדולומיטים, טרנטו ובולזאנו.

יום ו' 15.6: ת"א - ורונה
 
מנמל התעופה בן גוריון נטוס לורונה. נתחיל את היום בוורונה עיר האוהבים רומיאו ויוליה, נראה את הארנה מתקופת האימפריה הרומית המשמשת כיום במה לאופרות מפורסמות, נסייר בעיר העתיקה ונגיע לביתה של יוליה, נראה את המרפסת המפורסמת ואפשר להשאיר מכתב אהבה מרגש, בתום הסיור ניסע למלוננו.
וורונה
סיור בוורונה
הארוחה במלון
יום שבת 16.6: מפליי ורונה- ריבה דל גארדה- מלצ'זינה
את היום נבלה בביקור בעיירות מקסימות בצפון אגם גארדה. נבקר בריבה סול גארדה, העיירה הצפונית באגם, בה ניכרת השפעת השלטון האוסטרי בעבר. נמשיך למלצ'זינה השוכנת במזרח האגם, למרגלות הר באלדו. נשוטט בסמטאות הצרות מרוצפות האבן בין הבתים, החנויות והתיירים וניהנה מהאווירה הרגועה מול המים.

סול גארדה
צפון אגם גארדה
מלצ'זינה

יום א' 17.6: הרי הדולומיטים
היום יוצאים לטבע.
נטפס למרומי הרי הדולומיטים השוכנים על גבול אוסטריה. ניסע בדרכים עקלקלות למול נופים מרהיבים, נראה עיירות סקי, נצפה בצמחיה אלפינית ונחוש את הטבע המדהים לאחר הפשרת השלגים.
הרי הדולומיטים
חשים את הטבע המדהים
אגם קרצה
יום ב' 18.6
היום נצא לביקור בונציה, עיר הגשרים והתעלות, אחת הערים היפות בעולם. נשוט בוואפורטו, אוטובוס המים המקומי, נהלך בסמטאות הצרות, נראה את הגטו היהודי העתיק מהמאה ה- 16 ובכיכר סן מרקו- כיכר היונים. נראה את קתדראלת סן מרקו, את מגדל הפעמונים, את ארמון הדוג'ים ואת גשר האנחות.
תעלות ונציה
ונציה
ונציה
כיכר סן מרקו
מסכות ונציה
יום ג' 19.6: טרנטו ובולזאנו
נצא לחבל טרנטינו למחוז המפורסם בגידולי פירות, ניסע לאורכו של נהר האדיג'ה, נבקר בעיירה טרנטו שבה הוחלט על פילוג בעולם הנוצרי, נשמע על עלילת הדם המפורסמת. משם נמשיך לעיירת הסקי המפורסמת בולזאנו בה מתקיימים מדי חורף תחרויות סקי בינלאומיות ונסייר ברחובותיה המצויירים.
טרנטו
הכנסיה בבולזאנו
יום ד' 20.6: דרום אגם גארדה
את היום נקדיש לאגם הגדול בצפון איטליה. נבקר בעיירה הציורית בורגטו היושבת על נהר מינצ'ו, נמשיך לסרמיונה היושבת על לשון יבשה צרה בתוך אגם גארדה, נראה את מצודת סקליג'רי והחומות המגנות. נשוטט בסמטאות השוקקות בערימות של גלידות המפתות, ואם יוותר מעט זמן נוכל להמשיך לעיירה גארדה.
האגם הגדול בצפון איטליה
נהר מינצ'ו
סרמיונה
יום ה' 21.6: מרגלות הדולומיטים- בסאנו דל גראפה- מארוסטיקה
עם בוקר נצא לביקור בעיירות קטנות ומקסימות למרגלות הרי הדולומיטים. נתחיל בחבל ונטו בעיירה בסאנו דל גראפה המפורסמת בזכות ייצור יין "הגראפה". נטפס על גשר העץ העתיק היושב על נהר הברנטה שבנה פאלאדיו. נמשיך למארוסטיקה- עיירת השחמט, המוקפת חומה המטפסת במעלה ההר, בה מתקיים טורניר של שחמט כלים "חיים" פעם בשנתיים.
בתום הסיור נשים פעמינו לשדה התעופה בוורונה.
נגיע לתל אביב ביום שישי לפנות בוקר.
מרגלות הרי הדולומיטים
נהר הברנטה
מארוסטיקה עיירת השחמטלהרשמה
ולפרטים נוספים
רוצים להירשם לטיול או לשמוע פרטים נוספים?
מלאו עכשיו את פרטיכם ונחזור אליכם
שם: טלפון: מייל:


< לרשימת הטיולים
^ חזרה למעלה

בניית אתרים  Compuall פתרונות מחשוב מתקדמים