האתר של דאו
facebook_77
רוצים לקבל הנחות והמלצות לטיולים? הצטרפו לפייסבוק שלי ותשארו מעודכנים. לחצו כאן!

נמל התעופה דון Mueang  בבנגקוק ייפתח את המסוף החדש בערב חג המולד כדי להקל על תנועת הנוסעים בטיסות בעלות נמוכה. טרמינל 2 יפתח ב 24 בדצמבר כדי לשרת עד 70% מהטיסות הפנימיות בתאילנד. 
טרמינל 1 ימשיך לשימוש טיסות בינלאומיות, אך בעתיד יפופץ גם הוא, שדה התעופה Don Mueang יוכל להכיל בין 110,000 – 80,000 נוסעים מדי יום.

 

חדשות

עיתון גדול בכווית: האם ישראל אויבת שלנו? כבשה אותנו? נלחמת בנו? התשובה היא – לא! נובמבר 2015

קולות חדשים וכבר לא בודדים בעולם הערבי: העיתון הגדול בכווית 'אל אנבאא' מפרסם מאמר בולט, שגם תורגם לשפה האנגלית שאומר: "ישראל לא האויבת שלנו, היא לא כבשה אותנו, והיא לא נלחמת בנו".
המאמר המתורגם:

"אני מנסה להיות מציאותי ואובייקטיבי במה שאני כותב לכם, כי אני יודע שזה הולך לזעזע את האמונות והאיסורים שהורגלנו אליהם: האם ישראל היא האויב? האם האיבה כלפיה יכולה להשתנות? האם השנאה לישראל כפופה למצבים, נסיבות, עמדות ואינטרסים מסוימים?

עוינות ערבית לישראל החלה עוד לפני הקמת מדינת ישראל, כאשר מדינות ערביות רבות נלחמו בארגוני מיליציה יהודיות בשטחים, ועדיין ארגונים אלה הצליחו להביס את הצבאות החזקים של שבע מדינות ערביות.

לאחר מכן, הייתה התערבות בינלאומית שניסתה לפתור את המחלוקת על השטחים בין הערבים ליהודים. אבל הערבים דחו את פרויקט החלוקה, ובכך העניקו ליהודים ניצחון שני. כתוצאה מכך, מדינת ישראל הוקמה הוכרזה והוכרה רשמית ע"י העולם, פרט למדינות ערביות.

מי האויב? ישראל? האם היא האויב של כל המדינות הערביות? ובכן, יש לפלסטינים זכות להרגיז את ישראל, ואנחנו תמיד נתמוך ונסייע להם בכל דרך אפשרית שאנחנו יכולים – זה המקסימום ולא יותר.

אחרי שבעה עשורים שלמים כערבים, מי הוא האויב האמיתי שלנו היום? האם לכל המדינות הערביות יש רק אויב אחד? הצעד הראשון לקראת הרפורמה בעולם הערבי הוא להרחיק את מושגי הלאומיות הערבית.

קחו את כווית לדוגמא. האם מדינת ישראל אויבת אמיתית שלה? האם אי פעם ישראל פלשה לכווית? האם ישראל נלחמה נגדה? האם ישראל הרגה את אזרחיה? התשובה לכל השאלות היא לא!!…האויב של אתמול יכול להיות חבר של היום וחבר של היום עשוי להיות האויב של המחר זוהי עובדה אמיתית. השורה התחתונה היא שישראל היא לא האויב!"

 

 Israel is not our enemy

 

חדשות ועידכונים השבוע בתאילנד

תאילנדים מדורגים בין
אנשים הנדיבים ביותר
בעולם

תאילנדים מדורגים בין אנשים הנדיבים ביותר בעולם

תאילנד מדורגת במקום ה- 19 בעולם מבחינת המדד המודד שלושה סוגים של נדיבות: תרומה לצדקה, עזרה לזרים והתנדבות, על ידי קרן Charities Aid, ששוחררה השבוע את התוצאות.

 

 

 

 

 

כבר לא צריך ללכת לאיבוד בחו"ל: גוגל מפות מוסיפה יכולת ניווט אופליין משתמשים יוכלו לנווט ולחפש מידע על בתי עסק וכתובות גם כאשר הם ללא גישה לאינטרנט - אפשרות נוחה במיוחד למטיילים בחו"ל ללא חבילת דאטה. גוגל תאפשר לגולשים להוריד באופן ידני את כל הפרטים על אזור גיאוגרפי מסוים

גוגל השיקה היום (ג') כלי חדש ומתקדם לשירות המפות הפופולרי שלה - חיפוש וניווט אופליין. גוגל הכריזה במקור על הכלי החדש בכנס המפתחים I/O במאי שעבר, אך השיקה אותה רק היום. הכלי מאפשר למשתמשים לשמור באופן ידני את כל הפרטים אזור גיאוגרפי מסוים – שכונה, עיר או מדינה – לשימוש בלתי-מקוון. 

"בכמעט 60% מהעולם אין חיבור לרשת, וגם במקומות שמחוברים לרשת התקשורת יכולה להיות בלתי-אמינה", כתבה אמנדה בישופ, מנהלת מוצר גוגל מפות, בפוסט בבלוג הרשמי של הפלטפורמה. “המשמעות היא אין שדרך מהירה וקלה לגשת למידע עבור רוב האוכלוסייה. מדובר בבעיה ענקית, במיוחד כשאנשים מנסים לנווט ולחקור את העולם סביבם. גוגל מפות נוקטת בצעדים על מנת לסייע לאנשים בכל העולם למצוא הוראות ניווט ולהגיע ליעדם, גם אם אין להם חיבור אינטרנט"

— פרסומת —
 

על מנת לשמור אזור בצורה מקוונת אפשר להקליד שם עיר, מחוז או מדינה בשורת החיפוש, ובעמוד התיאור של האזור לבחור באפשרות Download. בנוסף, ניתן לגשת לברירת "אזורים לא-מקוונים" בתפריט האפליקציה, וללחוץ על כפתור + כדי להוסיף אזור מסוים. האפליקציה גם מזהה מתי נכנס המשתמש לאזור ללא קליטה או עם קליטה בעייתית, ועוברת אוטומטית להשתמש במפות הלא-מקוונות. עם חידוש הקליטה חוזרת האפליקציה לגרסה המקוונת, שכוללת מידע שרק זמין בצורה מקוונת, כמו עדכוני פקקים.

 

טיסה נעימה: הושק מגדל הפיקוח החדש בנתב"ג

המגדל החדש, שנבנה ע"י חברת הבנייה דניה סיבוס, נישא לגובה 100 מטר (לעומת 48 מטר בלבד גובהו של המגדל הקיים) ומצויד באמצעים הטכנולוגיים החדישים ובהתאם לסטנדרטים הבינלאומיים

בניית אתרים  Compuall פתרונות מחשוב מתקדמים